KURUMSAL

Obalı Yapı Alanya Tıkanık Açma Merkezi

2016 yılında bu güne kadar Alanya tıkanık açma konusunda hizmet veren firmamız gelişen teknolojik çalışmaları da yakından takip ederek işlemlerde kırmadan,dökmeden tüm tıkanıklık işlemlerinizi sorunsuz çözmeye devam etmektedir..

Alanya tıkanık açma konusunun uzmanı ekibini ile geniş kitlelere hizmet veren firmamız, Alanya ve çevre ilçe,mahalle ve köylerde mobil servis hizmeti sunmaya devam etmektedir.. 

Varolan mobil servis himetimizle Alanya bölgesinde uzman ekibimiz tıkanıklıklara hızlı bir şekilde müdahale edilebilmektedir. Tıkanık tuvalet, tıkanık klozet, tıkanık lavabo, tıkalı yağmur gideri, tıkalı balkon ve tıkanık kanalizasyon gibi alanlarda etkin çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Alanya'da yüzlerce müşterimizin tıkanılık sorunlarına çözüm olduk, Sizlerde sorunlarınıza hızlı ve kesin çözüm olabilmemiz için 7 gün 24 saat bizi arayabilir,  tıkandığınız konularda irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tıkanık tuvalet veya giderlerin açılmasında etkin çözümler, hasarsız ve masrafsız tıkanıklık açma konularında deneyim ve özenli çalışmalar yapmak gereklidir. Bizlerde Alanya Tıkanıklık Açma Merkezi çalışanları olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla yaptığımız işin sorumluluğunu biliyor ve kaliteli hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Tıkalı mutfak, banyo, lavabo, tuvalet ve kanalizasyon konusunda uzman ekibimiz, evinize veya işyerinize hiçbir zarar vermeden, kırma ve dökme yapmadan, profesyonel bir şekilde tıkalı su ve pislik atık giderlerinizi açarak, ve çalıştığımız ortamları temiz bir şekilde kullanımınıza hazır halde bırakarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

Alanya Tıkanık Açma Merkezi

+90 242 (522) 33 20

Obalı Yapı Alanya Tıkanık Açma Merkezi